| دوشنبه 8 خرداد 1396 ورود کاربر

آخرین اخبار

ثبت نام

نام *
نام خانوادگی *
ایمیل
شماره تماس *
دوره مورد نظر *

کد امنیتی: captcha

  


 

    مرکز آموزش بازرگانی در خوزستان

مرکز آموزش بازرگانی وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی(وزارت صنعت،معدن و تجارت) در سال ١٣٧٤ با هدف ارائه خدمات آموزشی بصورت تخصصی و کاربردی به فعالان عرصه بازرگانی و سایر مخاطبان حوزه های اقتصاد و تجارت شروع به فعالیت نموده و به منظور توسعه کمی و کیفی فعالیت های خود در کشور نسبت به تاسیس نمایندگی در سطح استان های کشور اقدام نموده است.
در حال حاضر این مرکز آموزش بازرگانی دارای 37 نمایندگی و شعبه در کشور بوده و یکی از مراکز آموزشی کاملا تخصصی و کاربردی فعال در سطح کشور میباشد.نمایندگی استان خوزستان از اواخر سال ١٣٨٢ شروع به فعالیت نمود.این نمایندگی تاکنون با استفاده از امکانات و تجهیزات آموزشی و اساتید خبره و مجرب نسبت به برگزاری صدها دوره و کارگاه تخصصی و کاربردی اقدام نموده است. همچنین طبق آخرین ارزیابی های صورت گرفته مفتخر به کسب رتبه ی برتر در بین سایر نمایندگی های فعال مرکز آموزش بازرگانی گردیده است.


 

مطلب ویژه 

مرکز آموزش بازرگانی خوزستان بمنظور تکمیل و توسعه کادر مدیریت اجرایی فعالیتهای آموزشی خود از کارشناسان خبره، توانمند و متخصص (خانم و آقا) برای مدیریت اجرایی دپارتمان های زیر دعوت به همکاری مشارکتی می نماید. علاقمندان می توانند ضمن کسب اطلاعات بیشتربا شماره تلفن های5 و 34431083-061 (از ساعت 8 صبح تا 15) تماس حاصل نمایند.

مرکز آموزش بازرگانی خوزستان

 


 

طراحی و پیاده‌سازی: راد رایانه