| پنج شنبه 5 اسفند 1395 ورود کاربر
 

ثبت نام

نام *
نام خانوادگی *
ایمیل
شماره تماس *
دوره مورد نظر *

کد امنیتی: captcha

آخرین اخبار

 

  


 

    مرکز آموزش بازرگانی در خوزستان

مرکز آموزش بازرگانی وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی(وزارت صنعت،معدن و تجارت) در سال ١٣٧٤ با هدف ارائه خدمات آموزشی بصورت تخصصی و کاربردی به فعالان عرصه بازرگانی و سایر مخاطبان حوزه های اقتصاد و تجارت شروع به فعالیت نموده و به منظور توسعه کمی و کیفی فعالیت های خود در کشور نسبت به تاسیس نمایندگی در سطح استان های کشور اقدام نموده است.
در حال حاضر این مرکز آموزش بازرگانی دارای 37 نمایندگی و شعبه در کشور بوده و یکی از مراکز آموزشی کاملا تخصصی و کاربردی فعال در سطح کشور میباشد.نمایندگی استان خوزستان از اواخر سال ١٣٨٢ شروع به فعالیت نمود.این نمایندگی تاکنون با استفاده از امکانات و تجهیزات آموزشی و اساتید خبره و مجرب نسبت به برگزاری صدها دوره و کارگاه تخصصی و کاربردی اقدام نموده است. همچنین طبق آخرین ارزیابی های صورت گرفته مفتخر به کسب رتبه ی برتر در بین سایر نمایندگی های فعال مرکز آموزش بازرگانی گردیده است.


 

  

 دوره های آموزشی ارتقای مهارت بازار

در راستای توانمندسازی مدیران و کارکنان و ارتقا سطح آگاهی های حرفه ای صنایع هم استانی های عزیز مقرر گردید دوره های ارتقا مهارت های بازار تا پایان سال 95 با 40% تخفیف توسط این مرکز برگزار گردد.

همچنین با عنایت به اینکه این مرکز در حال کلاس بندی و تنظیم دوره ها می باشد لذا مستدعی است نسبت به ثبتنام دوره مورد نظر اقدام نمایید؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره تلفن 34458483-061 تماس حاصل فرمایید.

 


 

Powered by: RadRayaneh.ir