| جمعه 1 بهمن 1395 ورود کاربر
 

ثبت نام

نام *
نام خانوادگی *
ایمیل
شماره تماس *
دوره مورد نظر *

کد امنیتی: captcha

آخرین اخبار

 

  


 

    مرکز آموزش بازرگانی در خوزستان

مرکز آموزش بازرگانی وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی(وزارت صنعت،معدن و تجارت) در سال ١٣٧٤ با هدف ارائه خدمات آموزشی بصورت تخصصی و کاربردی به فعالان عرصه بازرگانی و سایر مخاطبان حوزه های اقتصاد و تجارت شروع به فعالیت نموده و به منظور توسعه کمی و کیفی فعالیت های خود در کشور نسبت به تاسیس نمایندگی در سطح استان های کشور اقدام نموده است.
در حال حاضر این مرکز آموزش بازرگانی دارای 37 نمایندگی و شعبه در کشور بوده و یکی از مراکز آموزشی کاملا تخصصی و کاربردی فعال در سطح کشور میباشد.نمایندگی استان خوزستان از اواخر سال ١٣٨٢ شروع به فعالیت نمود.این نمایندگی تاکنون با استفاده از امکانات و تجهیزات آموزشی و اساتید خبره و مجرب نسبت به برگزاری صدها دوره و کارگاه تخصصی و کاربردی اقدام نموده است. همچنین طبق آخرین ارزیابی های صورت گرفته مفتخر به کسب رتبه ی برتر در بین سایر نمایندگی های فعال مرکز آموزش بازرگانی گردیده است.


 

  

 دوره های آموزشی رایگان ارتقای مهارت بازار

بر اساس هماهنگی فی ما بین این مرکز و شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و بمنظور توانمندسازی مدیران و کارکنان و ارتقا سطح آگاهی های حرفه ای صنایع کوچک و متوسط استان مقرر گردید دوره های ارتقا مهارت های بازار به صورت رایگان تا پایان سال 95 توسط این مرکز برگزار گردد. لذا برای مشاهده عناوین و سرفصل دوره ها به منوی بالای سایت،گزینه دوره های ارتقاء مهارت بازار مراجعه فرمایید.

همچنین با عنایت به اینکه این مرکز در حال کلاس بندی و تنظیم دوره ها می باشد لذا مستدعی است نسبت به معرفی اشخاص مورد نظر اقدام نمایید؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با سرکار خانم خسروی با شماره تلفن 34458483-061 بعنوان رابط این مرکز بمنظور هماهنگی و راهنمایی های تکمیلی تماس حاصل فرمایید.

 


 

Powered by: RadRayaneh.ir