| جمعه 29 تیر 1397  

همکاری با ما

 

" سخن مدیر مرکز آموزش بازرگانی خوزستان "

بدون شک همه انسان ها در طول دوران زندگی طبیعی خود به داد و ستد مشغولند. گاه هدفمند و برنامه ریزی شده و گاهی هم ناآگاهانه اما ضروری . انسان هوشمند اما تمام تلاشش اینست که در هر حرکتی هوشمندانه و مبتنی بر هدف قدم بردارد. او محاسبه گر است و فراگیری علوم و تکنیک های نوین را جز لاینفک زندگی خود می داند و فراتر از آن به شرایط موجود اکتفا نکرده و به دنبال راه های بهتر است و نتیجه این هوشمندی چیزی جز دستاوردهای علمی بشر امروزی نیست ، همان دستاوردهایی که همچون چراغ همیشه روشن ، مسیر پیشرفت و توسعه را به انسانها نشان می دهد.

هیچ مرزی نمی شناسد و دیوارهای بلند فاصله و مرزها را در هم شکسته است. در این میان نقش " آموزش " بعنوان تنها راه انتقال این علوم و فنون بر کسی پوشیده نیست و بدیهی است جوامعی که از این ابزار بیشتر و بهتر بهره برده اند به قله های رفیع این دستاورد ها نزدیکتر هستند و صد البته موفق تر.

مرکز آموزش بازرگانی خوزستان افتخار دارد در راستای برنامه های کلان اقتصادی کشور و با استفاده از همه پتانسیل های موجود با قامتی برافراشته در کنار همه فعالان اقتصادی بزرگ و کوچک اعم از شرکت های تولیدی و خدماتی ، کارآفرینان ، بازرگانان ، بازاریان ، تشکل ها و همچنین دانشجویان و علاقه مندانی که قصد راه اندازی هر نوع کسب و کار و فعالیت اقتصادی دارند قرار دارد و آمادگی خود را برای ارائه خدمات و مشاوره های آموزشی ، تخصصی و کاربردی با همکاری اساتید مجرب و کارآزموده و در فضایی مناسب و در خور شان این عزیزان اعلام می نماید.

 

 با آرزوی موفقیت روزافزون همه فعالان اقتصادی

 

 داریوش امامی

مدیر مرکز آموزش بازرگانی خوزستان   

 

" تقاضای خدمت از شما ، خدمت از ماست "

 

 

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 28 دی 1392     بازدید ها: 39563     دسته: خدمات ما     
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه