شرکت فرزانگان نوین زاگرس از سال 1397 تا کنون به عنوان نماینده رسمی ایرانکد در خوزستان مشغول به فعالیت می باشد.
متقاضیان گرامی جهت ثبت نام و دریافت خدمات مربوطه میتوان از طریق هر یک از راه های ارتباطی در ارتباط بوده و خدمات خود را به صورت غیر حضوری و در اسرع وقت دریافت نمایند.

ایران‌کد چیست؟
ایران‌کد یا نظام طبقه‌بندی ملّی کالا و خدمات ایران، نظامي است كه اطلاعات پايه زنجيره تأمين در حوزه كالاها و خدمات را تحت كنترل درآورده و به عناصر مختلف عرضه می‌کند. در اين نظام با استفاده از رويه‌ها، استانداردها و به ويژه ابزار خبره طبقه‌بندي و كدگذاري كالاها و خدمات، زبان مشترك و مفاهيم همساني در سطح ملي ايجاد شده و كليه اطلاعات اعتباري كالاها و خدمات از قبيل مراجع عرضه‌كننده، مشخصات فني، استانداردهاي ملي و بين‌المللي و ... ثبت، ذخيره، ساماندهي و منتشر مي‌گردد.

GLN چیست ؟
Global location number یا شماره جهانی مکان که به صورت اختصاری آن را GLN می نامیم، شماره ای است که شرکت ها برای شناسایی مکان خود از آن استفاده می کنند.این شماره هر سطحی از محل مورد نیاز را شناسایی می کند.
GS1 چیست؟
سازمان جهانی GS1 یک سازمان بین‌المللی پیشگام در زمینه طراحی، توسعه و اجرای استانداردهای شناسایی کالا، ضبط خودکار داده‌ها و تبادل الکترونیکی آنها است. این سازمان گستره وسیعی از .خدمات و راهکارهای اجرایی را برای بهبود کارایی و شفاف‌سازی زنجیره‌های تأمین و تقاضا در سطح جهانی و بخش‌های مختلف صنعتی و تجاری ارائه می‌دهد
سیستم GS1 به عنوان سیستم یکپارچه‌سازی استانداردهای جهانی، اطلاعات مورد نیاز برای مدیریت زنجیره تأمین کالا را از طریق شناسایی یکتا و منحصربفرد موجودیت‌های ثابت و در گردش چرخه از قبیل اقلام تجاری، واحدهای لجستیکی، دارایی‌ها و مکان‌های فیزیکی فراهم می‌آورد. این امر باعث پذیرش و مقبولیت این سازمان در سطح جهان شده است؛ به گونه‌ای که بسیاری از سیستم‌های زنجیره تأمین جهانی از این استانداردها استفاده می‌نمایند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سازمان به شرح زیر است:
– GS1 یک سازمان جهانی است که در زمینه استقرار استانداردها و راهکارهای شناسایی کالا از سال ۱۹۷۳ تا کنون تجربه عملیاتی دارد.
– سازمان GS1 محدوده وسیعی از محصولات، خدمات و راهکارهای کاربردی را ارائه می‌دهد که به طور قابل توجهی باعث بهبود قابلیت‌های زنجیره تأمین و تقاضای کالا می‌شود.
سازمان GS1 در زمینه‌های مختلف حرفه‌ای و صنعتی مانند خرده‌فروشی و کالاهای FMCG، بهداشت و درمان، حمل‌ونقل و لجستیک و … خدمات ارائه می دهد.
– در حال حاضر یکصد و یازده کشور به عنوان مرکز شماره‌گذاری (Member Organization) نماینده رسمی سازمان GS1 هستند و در سطح جهان بیش از یک میلیون شرکت از خدمات و راهکارهای GS1 استفاده می کنند.
– اطلاعات شرکت‌های عضو GS1 ایران از طریق این سایت و همچنین سایت GEPIR سازمان GS1 بین‌الملل اطلاع‌رسانی می‌شود.
GS1 در ایران نیز مستقر است. مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران در سال ۱۳۷۴ توسط موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی تاسیس و به عنوان عضو سازمان GS1 بین‌الملل در ایران پذیرفته شد. این مرکز خدمات مختلف و گسترده‌ای را سازگار با استانداردها و راهکارهای جهانی در اختیار شرکت‌ها و موسسات فعال در کشور قرار می‌دهد.
مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران این موقعیت را برای شرکتهای ایرانی فراهم می آورد تا با استفاده از استانداردهای جهانی بتوانند جهت تأمین نیازهای تجاری خود اقدام نمایند

ثبت نام ایرانکد

ایرانکد :
ثبت نام در این بخش به صورت غیر حضوری انجام خواهد پذیرفت .
آدرس سایت : http://www.irancode.ir/
مدارک ثبت نام ایرانکد :

· کارت ملی
· آگهی تاسیس
· آخرین تغییرات نام مدیر عامل
· مجوز مورد تایید (جواز کسب تولیدی ، کارت بازرگانی ، تعهد نامه و یا ...)

علاوه بر مدارک خواسته شده تکمیل فرم ها با مهر و امضا الزام است .
برای کسب اطلاعات بیشتر شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 الی 13 با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا در واتس آپ پیام دهید

GS1:
ثبتنام در این بخش به صورت غیر حضوری انجام خواهد پذیرفت .
آدرس سایت : https://portal.gs1-ir.org/Account/Login?ReturnUrl=%2FAdmin%2FIndex
برای کسب اطلاعات بیشتر شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 الی 13 با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا در واتس آپ پیام دهید
کارشناسان پاسخگویی در این بخش :
سرکار خانم چهارده چریک
سرکار خانم سلطانی
شماره های تماس : 06134431083 و 06134431085 و 09167905021
 


دانلود فرم ثبت نام