شرکت فرزانگان نوین زاگرس صاحب امتیاز مرکز آموزش بازرگانی خوزستان بعنوان یکی از مهمترین مراکز آموزش‌های تخصصی کسب و کار نقشی فعال در جهت راهبری ، مدیریت و اجرای آموزش‌های مورد نیاز در حوزه کسب و کار را در سطح استان عهده دار می‌باشد.
ما با شعار آموزش اثربخش کلید تحول در بخش کسب و کار کشور ، تلاشی منسجم و هدف‌دار را در جهت ارتقای دانش ، بینش و مهارت‌های حرفه‌ای شاغلان حوزه کسب و کار در پیش گرفته و با استفاده از روش‌های کاربردی در طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی می‌کوشد نقشی موثر در بهبود مستمر فعالیت‌های تجاری و بازرگانی و نوسازی ایفاء نماید.
ما با تكيه بر تجربه‌ ، استادان حرفه‌ای و شبكه گسترده نمايندگی‌ها در سرتاسر كشور اقدام به ايجاد كلينيك مشاوره برای ارائه خدمات مشاوره مديريت به شركت‌های كوچك و متوسط و اشخاص حقیقی نموده است. در اين كلينيك خدمات مشاوره مديريت در حوزه‌های ذيل ارائه می‌گردد:
بازرگانی
بازاريابی و فروش
مديريت زنجيره تامين
مديريت پروژه
مديريت استراتژيك و تحول سازمانی
طراحي ساختار سازمانی
مديريت خدمات
مديريت توليد و عمليات
مديريت منابع انسانی
مديريت مالی(سرمایه گذاری)
و ...
متقاضيان خدمات كلينيك مشاوره می‌توانند با تكميل فرم و ارسال اسکن شده ی آن در واتس آپ  09394116996(سرکار خانم احمدیان ) تمايل خود برای دريافت اين خدمت را اعلام نمايند. کارشناسان كلينيك مشاوره مركز آموزش بازرگانی با متقاضی تماس گرفته و زمان جلسه مشاوره را با متقاضي هماهنگ می‌نمايند.
مدت زمان جلسه مشاوره برابر 90 دقیقه می‌باشد.
قبل از برگزاری جلسه با هدف استفاده موثر از زمان جلسه، كارشناسان واحد كلينيك مشاوره با متقاضی تماس گرفته و ضمن بررسی اوليه مشكل (مسئله) مستندات مورد نياز برای جلسه را نيز به متقاضی يادآوری می‌نمايند.
پس از برگزاری جلسه و ارائه راه‌حل‌(ها) توسط مشاوران خبره كلينيك مشاوره، بسته به نظر متقاضی ، پياده‌سازی راه‌حل(های) ارائه شده می‌تواند توسط خود متقاضی و يا توسط مشاوران كلينيك مشاوره ، عملياتی گردد.
متقاضیان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر ، می‌توانند از طریق پست الکترونیک به آدرس  btcekh.2011@gmail.com و یا با شماره تلفن 06134431083 و 06134431085 ( 09394116996سرکار خانم احمدیان ) تماس حاصل فرمایند.

 
 

مشاوره