رتبه برتر مرکز آموزش بازرگانی خوزستان در ثبت نام سامانه ستاد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش بازرگانی خوزستان :

بنابر اعلام  مرکز آموزش بازرگانی کشور نمایندگی خوزستان به عنوان رتبه اول در ثبت نام و ارائه خدمات سامانه ستاد به مراجعین در میان دیگر نمایندگی های کشور برگزیده شد .

قابل ذکر است همه کاربران سامانه تدارکات الکترونیک دولت ( ستاد ) از جمله کلیه دستگاه های دولتی ،  تامین کنندگان کالا و خدمات ، مناقصه گران و مزایده گران ، اصناف و . . .  که قصد همکاری با دولت را دارند طبق قانون باید نسبت به اخذ گواهی امضاء الکترونیک ( توکن ) اقدام نمایند .

یكی از زیرساخـت های لازم بـرای پیـاده سازی سـامانه تداركـات الكـترونیكی دولـت وجود بسـتری امـن برای تایـید هـویت و شناســایی طرفین مـعامله می باشد ، بـطوریــكه این بــستر مورد تاییــــــدقانون و از نظر قضایی نیـز معتبر باشـــد . امضای الكترونیـكی با توجـه به موارد منـدرج در"قانون تجارت الکترونیکی"و سیاستهـای مرکز دولتی صدور گواهی الکتـرونیکی ریـشه این نیاز را كاملاً مرتفع می نماید و به کلیه فعالــین حوزه تجارت اجازه می دهد تا در بستری كاملاً امن تبادل اطلاعات نمایند.
 

در تصویر ذیل نمودار شاخص فعالیت و انتخاب رتبه برتر نشان داده شده است .

ضمن تبریک به همه همکاران تلاشگر  مرکز  بابت این انتخاب آرزوی موفقیت های بیشتر و سلامتی را برای آنها  از خداوند متعال خواستاریم .