دریافت عضویت پارک علم و فناوری خوزستان

 

 

 

بازدید آقای دکتر راضی جلالی ریاست محترم پارک علم و فناوری خوزستان از شرکت فرزانگان نوین زاگرس
آقای دکتر راضی جلالی به همراه  آقای دکتر میرزایی معاونت محترم پارک در تاریخ سوم مرداد ماه از شرکت فرازانگان نوین زاگرس ( صاحب امتیاز نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی ) بازدید و طی نشستی صمیمانه با مدیر عامل شرکت  به بحث و گفتگو پرداخت .
در این نشست اقای داریوش امامی مدیر عامل شرکت به معرفی سوابق، پتانسیل ها و نوع خدمات و فعالیت های  شرکت پرداخت و ضمن تقاضای مساعدت در جهت استقرار در پارک، آمادگی خود را برای هر نوع همکاری اعلام نمود. 
در ادامه آقای دکتر راضی جلالی نیز با تشریح اهداف و برنامه های مفصل پارک در سالی که مزین به شعار " تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین" گردید، اظهار امیدواری کردند که حتی المقدور  با حمایت همه جانبه از شرکت های دانش بنیان  در جهت رفع مشکلات آنها اقدامات لازم را به عمل آورند و ضرورت استقرار مرکز در پردیس های زیر مجموعه پارک را مورد تایید و تاکید قرار دادند و در این رابطه قول همکاری دادند. 
روابط عمومی مرکز آموزش بازرگانی بر خود لازم میداند از تلاش های همه جانبه ریاست محترم  پارک در راستای حمایت از شرکت های عضو و سرکشی حضوری و توجه به نظرات مدیران شرکت ها صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و برای این عزیزان دلسوز و زحمتکش آرزوی  توفیق روز افزون دارد. 


روابط عمومی
مرکز آموزش بازرگانی خوزستان