دهمین گردهمایی مدیران شبکه نمایندگی های مرکز آموزش بازرگانی

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش بازرگانی، دهمین گردهمایی مدیران شبکه نمایندگی‌ها، یکشنبه اول خرداد ماه 1401 به منظور هم اندیشی و بررسی فرصت‌ها و چالش‌های فراروی نمایندگی‌ها و ابلاغ سیاست‌های جدید در راستای ارتقاء جایگاه نمایندگی‌ها و شعب مرکز برگزار گردید.

پس از شروع جلسه به صورت رسمی با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، دکتر علی کریمی فیروزجایی رئیس هیأت عامل و مدیرعامل مرکز پس از حمد و سپاس خداوند، به مهمانان و مدیران محترم نمایندگی‌های کشوری مرکز خیر مقدم گفت.

در ادامه مهندس ابریشمی ریاست اتحادیه آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته کشور، در راستای تشریح همکاری‌های مرکز و این اتحادیه، در زمینه برگزاری آزمون های مدیر و تکنسین فنی، نقش شبکه نمایندگی‌های مرکز در صیانت از سلامت جامعه و جلوگیری از بروز مخاطرات جانی و مالی به موارد مهمی اشاره کرد.

شایان ذکر است به منظور تعامل حداکثری نمایندگی‌ها با یکدیگر و با اعضاء هیأت عامل مرکز بویژه مدیرعامل، ارائه فرصت‌ها و چالش ها در قالب سه پنل با مشارکت نمایندگی‌ها و معاونین مرکز اجرا گردید.

در ادامه سیدعلی تقوی سرپرست حوزه ریاست و دستیار ویژه ریاست موسسه، پیرامون اهداف و سیاست‌های موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و ایفای نقش نمایندگی‌ها از جمله تعامل موثر و گسترده با دستگاه های مستقر در استان‌ها به ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت و بخش خصوصی، ارائه طریق فرمود.

در پایان گردهمایی، دکتر علی کریمی فیروزجایی رئیس هیأت عامل و مدیر عامل، به تشریح سیاست ها و برنامه های سال 1401 مرکز آموزش بازرگانی پرداخت و بر لزوم همدلی و همفکری در پیشبرد اهداف برنامه ای شبکه نمایندگی ها تأکید نمود. همچنین با قدرداني از ارائه نظرات و پيشنهادات مديران نمايندگي ها و تعامل در بحث ها، در تشريح سياست هاي مركز در این حوزه و جمع بندي مباحث مطرح شده عنوان نمود: مرکز برنامه دارد در بخش های انعقاد تفاهم نامه، قرارداد و مجوزهای جدید در سطح ملی، ارتقاء استانداردهاي آموزشي و كيفيت ارائه خدمات و تنوع بخشي به سبد خدمات مركز، گام هايی اساسي بردارد كه قطعاً اين حركت عظيم برنامه ريزي شده با همفكري و همدلي شبكه نمايندگي ها ميسر خواهد شد.